destek@choyangterapi.com
+90 (216) 386 42 44 +90 (542) 673 89 46
Choyang Terapi Medikal
Tags:

revo1

“Miracle Plus Termal Masaj Yatağı ” Devrim Niteliğinde; koltuk konforundaki yatağı ile dünya ‘da bir ilki başarmıştır.

“Miracle Plus Termal Masaj Yatağı ” benzersiz tasarımı sayesinde, hem masaj yatağı, hem de masaj koltuğu olarak iki farklı şekilde kullanabilirsiniz. “Miracle Plus Termal Masaj Yatağı ” insan boyuna göre ayarlanabilen, özel tasarımı sayesinde her boyda insana daha etkili ve güvenli bir masaj sağlamaktadır. “miracle plus” kayropraktik masaj, akupressur masaj ve mxibustion özelliği olan, bunun yanı sıra 5 farklı kademe de masaj yapan tek üründür. Yatağımız da bununan Güney Kore Yeim Taşı, uzun kızıl ötesi ışınları (güneşin yararlı ışınları) %93,2 oranında iletme özelliğine sahiptir.

Akupunktur Özelliği
İyi sağlık durumunun Qi ( Ki ) denen hayati enerjinin düzgün akışına bağlı olduğu prensibine dayanır. Vücudun belli bir noktasına etki yapması ile hayat gücünü doldurur ve uygun dengeyi sağlar. Choyang’ın patentlenmiş teknolojisi olan helyum gazlı ışık ampulu ve Yeşim Taşı masaj başlığının birleşimi vücutta 7 cm kadar derinlikte olan akupunktur noktalarına etki yapan uzun kızıl ötesi ışınlar üretir.

Isı Terapisi Özelliği
Isı tedavisinin genel amacı yumuşak dokuların uzama kabiliyetini arttırmak, kan dolaşımını iyileştirmek, doku hücrelerinin işlem kapasitesini arttırmak, kasların gevşemesini sağlamak ve ağrıların giderilmesine yardım etmektir. Yeşim taşında emilen ısı kan dolaşımının hızlanmasını, dolayısı ile kasların dokuların ve hücrelerin daha çok oksijen ile beslenmesini sağlar.
( Termoterapi ) stresi ve gerginliği azaltır.

Kairoptarik Özelliği
Vücudumuzun temeli olan omurgaya basma-germe-çekme yolu ile yapılan tedavi şeklidir. Bozulan omurga şeklinin orijinal eğrisine kavuşmasına yardımcı olur. Omurları tek tek açarak sinirler üstünde ki baskıyı ortadan kaldırıp organların sağlılık ile çalışmasını sağlar. Kairopratik bilimine göre rahatsızlıkların büyük bir bölümü omurgada meydana gelen bir takım rahatsızlıkların göz ardı edilmesinden kaynaklanıyor.

Kairopratik eğitimi için A.B.D’de 20 Avrupa’da 8 üniversite eğitim vermektedir. A.B.D’de lisanslı çalışan 75.000, Avrupa’da ise 20.000 üzerinde Kairopratik Doktoru vardır. A.B.D’de hergün 1 Milyon kez Kairopratik uygulaması yapılmaktadır.

Devrimsel Tasarım
5 Farklı kademe de masaj yapabilen tek ürün ! Dünya’da bir ilk Miracle Plus insan boyuna göre ayarlanabilen özel tasarımı sayesin de her boyda insana daha etkili ve güvenli bir masaj sağlamaktadır.

Call Now ButtonDetaylar İçin Tıklayın Arayın