destek@choyangterapi.com
+90 (216) 386 42 44 +90 (542) 673 89 46
Choyang Terapi Medikal
choyang mat

Ürün Açıklaması

BİLGİ: ÜRÜN FİYAT BİLGİSİ için +90 (216) 386 42 44 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir veya 0542 673 89 46 GSM numarasından WhatsApp üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Orijinal serpantin ile doğa ve bilimin armonisi. Kişisel biri ısıtıcı terapi yatağıdır. Takılı bulunan orijinal serpantin elektrik potansiyeli etkisini artırır, elektromanyetik dalgaları, su dalga yolunu bloke eder, anyonları serbest bırakarak aynı anda mantar önleyici-koku önleyici olarak iş görür

Elektromanyetik Dalgaları Bloke Eder

Elektromanyetik dalgaların zararlı etkileri hemen görünmez, ancak vücutta giderek birikir ve bulgular daha sonra ortaya çıkar. Choyang Choeunachim, fiberglas ve bakır ağ örgü ipi yardımıyla zararlı elektromanyetik dalgaların yolunu keser.

Su Damarı Dalgasını Durdurur

Uzmanlara göre su damarları içindeki yaşam akut yorgunluk, sersemlik ve konsantrasyon eksikliğine neden olur. Bu nedenle su daman dalgalarını kesen bu ürünü kullanmak akıllıca olur. Chovang Choeunachim fiberglas ve bakır ağ örgü ipi yardımıyla su daman dalgalarını bloke eder.

Anyon Etkisi

Atmosferi oluşturan oksijen, azot ve hidrojen molekülleri anyonlar ve katyonlar olarak bulunur. Eğer katyonlar artarsa nem yükselir ve kolayca sinirleniriz ve hastalık enfeksiyonlarına maruz kalırız. Ancak anyonlar hoş bir çevre oluşturarak moralimizi yükseltir ve hastalıklara direncimizi artırır. Anyonlar ormanlar, dağlar ve deniz kıyısı gibi kirlenmemiş doğada fazlaca bulunur. Ürünümüzü kullandığınız andan itibaren doğa sizin yanınızdadır.

Mantar – Koku Önleyici Etki

Ürünümüz orijinal serpantin kullanılarak bakteri kontrolü %86’ya, mantara ve kokuya karşı koruma etkisi yaklaşık %95’e ulaşmaktadır.

Call Now ButtonDetaylar İçin Tıklayın Arayın