Choyang Terapi Medikal
choyangterapichoyangterapi

Ürün Açıklaması

BİLGİ: ÜRÜN FİYAT BİLGİSİ için +90 (216) 386 42 44 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir veya 0542 673 89 46 GSM numarasından WhatsApp üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Choyang coheun haroo, choyang’ın üretmiş olduğu bir tür kişisel termal akupressur masaj yatağıdır. insanların günlük hayattaki stres, sıkıntı vb. etkenlerden sıyrılıp daha mutlu, sağlıklı ve zinde bir hayat sürmesine olanak sağlar.çoyang diye okunurchoyang coheun haroo, choyang’ın üretmiş olduğu bir tür kişisel termal akupressur masaj yatağıdır. insanların günlük hayattaki stres, sıkıntı vb. etkenlerden sıyrılıp daha mutlu, sağlıklı ve zinde bir hayat sürmesine olanak sağlar.

Kayropraktik

Vücudumuzun temeli olan omurgaya basma-germe-çekme yoluyla yapılan tedavi şeklidir. Bozulan omurga şeklinin orijinal eğrisine kavuşmasına yardımcı olur.omurları tek tek açarak sinirler üstündeki baskıyı ortadan kaldırıp organların sağlıklı çalışmalarını sağlar. Kayropraktik bilimine göre rahatsızlıkların büyük bir bölümü omurgada meydana gelen bir takım rahatsızlıkların göz ardı edilmesinden kaynaklanıyor. Kayropraktik eğitimi için A.B.D ‘de 20,Avrupa’da 8 üniversite eğitim vermektedir. ABD’de lisanslı çalışan 75.000,Avrupa da ise 20.000 üzerinde Kayropraktik doktoru vardır. A.B.D ‘de her gün 1 milyon kez Kayropraktik uygulaması yapılmaktadır.

Akupunktur

İyi sağlık durumunun Qi (Kİ) denen hayati enerjinin düzgün akışına bağlı olduğu prensibine dayanır.vücudun belli bir noktasına etki yapmasıyla hayat gücünü doldurur ve uygun dengeyi sağlar. Choyang’ın patentlenmiş teknolojisi olan helyum gazlı ışık ampülü ve yeşim taşı masaj başlığının birleşimi vücutta 7 cm kadar derinlikte olan akupunktur noktalarına etki yapan uzun kızıl ötesi ışınlar üretir.

Akupressur

Akupunktur noktaların iğne yerine parmak masajı basıncı ile etki yapılır. Qi (Kİ) denilen hayat enerjisinin aktığı meridyenler (kanallar) üzerindeki belirli noktalara uygulana basınç sayesinde vücudun çeşitli bölgelerinde bulunan gerginlikleri ve kasılmaları giderir.önemli bir tedavi ve iyileştirme yöntemi olan Akupressur aynı zamanda sağlıklı kişilerin sağlıklarını korumasında katkı sağlar. bu yüzden özellikle sağlığına önem veren kişiler bu tedavi yöntemine çok değer vermektedirler.

Isı Terapisi

Isı tedavisinin genel amacı yumuşak dokuların uzama kabiliyetini arttırmak,kan dolaşımını iyileştirmek,doku hücrelerinin işlem kapasitesini arttırmak ,kasların gevşemesini sağlamak ve ağrıların giderilmesine yardım etmektir.yeşim taşında emilen ısı kan dolaşımının hızlanmasını ,dolayısıyla kasların dokuların ve hücrelerin daha çok oksijenle beslenmesini sağlar.(Termoterapi) stresi ve gerginliği azaltır.

T.E.N.S

Etkisi bilimsel olarak ispatlanmış 20 yıldan fazla bir süredir kullanılan zararsız ve yan etkisiz medikal bir üründür. Düşük frekans akımıyla sinir sisteminin uyarılması sayesinde vücudun kendi kendini onarmasını sağlar ve ayar mekanizmalarını harekete geçirilir. Akut ve kronik ağrıların (tümör ve kanser ağrıları dahil) giderilmesinde ve kan dolaşımının arttırlmasında kullanılan doğal bir üründür. Kas yapısının düzenlenmesine yaptığı olumlu etki nedeniyle de spor hekimliğinde ve estetik maksatla tüm dünyada kullanılmaktadır.

Call Now ButtonDetaylar İçin Tıklayın Arayın