Choyang Terapi Medikal

BİLGİ: ÜRÜN FİYAT BİLGİSİ için +90 (216) 386 42 44 numaralı telefondan bizlere ulaşabilir veya 0542 673 89 46 GSM numarasından WhatsApp üzerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

ALKALİ SU NEDİR?

PH’ı 7’den düşük olan sular asidik, 7 olan nötr, 7’den yukarı olan sular da alkalidir.

WHO (Dünya Sağlık Örgütü)
“Eğer hergün düzenli olarak iyileştirilmiş alkali su içersek kanser dahil tüm hastalıkların %80 oranında azalacağı tahmin edilmektedir”
açıklaması yapmıştır.

Alkali formdaki mineraller 5 adettir. Bunlar; Kalsiyum, Potasyum, Sodyum, Magnezyum ve Demir mineralleridir. Bütün bu mineraller sağlıklı alkali bir çevre yaratmak için çok önemlidir. Bu mineraller asidik minerallerle birleşerek toksin maddeleri vücuttan atarlar. Alkali yiyecekler ve Alkali Su, bize yapışkan sümüksü maddelerden temizlenmiş bir bünye kazandırır. Alkali su iyileştirme sistemini tercih edip kullanmaya başladığınız andan itibaren en geç 2 hafta içerisinde olumlu etkilerini siz de bire bir hissedeceksiniz. Düzenli olarak kullanırsanız kronikleşen rahatsızlıklarınızdan kurtulacağınız gibi hücrelerinizin yenilenmesiyle gençlik pınarı diye tabir ettiğimiz sistemin etkilerini çok net görecek, iyi uyuyup güne enerjik başlayacak ve gün boyu enerji dolu olacaksınız…

Alkali Su Arıtma Sistemi

 • Reverse Osmosis Sistem
 • Günlük Kapasite 250 Lt.
 • Tezgah Altı Su Arıtma Sistemi
 • 6 Aşamalı Su Arıtma
 • Çelik Tank 12 L. (3,2 GALON)
 • Şık ve Kompakt Tasarım
 • Lüks Amerikan Musluk
 • Hızlı Değiştirilebilir Filtreler
 • Kurulum Ücretsiz
 • Kaçak Sensörü
 • 10 YIL GARANTİLİ

FİLTRELER VE ÖZELLİKLERİ

*5 Micron Sediment Filtre

Filtrasyonun başlangıcında, suda bulunan kaba tortu, kum, mil, çamur gibi maddelerin arıtılmasını sağlayarak ters ozmos membran filtreyi korur ve optimum filtre ömrü sağlar.

*Aktif Karbon (GAC) Filtre

Aktif karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun ikinci aşamasıdır. Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler. Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

*Blok Karbon (CTO) Filtre

Blok karbon filtre, ters ozmos filtrasyonun üçüncü aşamasıdır.
Suyun renk, tat ve koku dengesini düzenler.
Kaliteli içme suyunda bulunmaması gereken klor ve diğer kimyasal maddeleri arıtarak membran filtreyi korur ve ters ozmos işleminin kusursuz olarak gerçekleşmesini sağlar.

*Post Karbon Filtre

Post karbon filtre %10 gümüş iyon içerir gümüş iyonlu post karbon bakteri üremesini engelleyerek temiz su elde etmenizi sağlar gümüş iyonlu post karbon filtresinin ana ham maddesi hindistan cevizi ve zeytin çekirdeğinden üretilmektedir.

*Alkali Filtre

Hücresel düzeyde asidik atıkları ve toksinleri vücuttan uzaklaştırır.
Zararlı aktif oksijeni (serbest radikaller) ortadan kaldırarak diyabet, kanser, hipertansiyon ve diğer çeşitli hastalıkları önler.

Call Now ButtonDetaylar İçin Tıklayın Arayın